Термос Tramp Soft Touch UTRC-110-black 1,2 л чорний питний сталевий для риболовлі туристичний для чаю похідний Трамп
-20%
- Готово до відправки
- Код: UTRC-110-grey
1 465 ₴
1 165 ₴
Термос Tramp Soft Touch UTRC-110-black 1.2 л чорний питний сталевий для риболовлі туристичний для чаю похідний Трамп
Термос серії Soft Touch UTRC-110-black об'ємом 1,2 літра солодкий сучасной антиковзним гумовим покриттям Soft Touch, яка запобігає вислизанню з рук, приємне на дотик і додатково захищає від холоду. Термос зручно тримати навіть мокрими руками або в морозну погоду.
Модель комплектується кришкою-чашкою, а також додатково білою пластиковою піалою, яка розміщується під основною кришкою. Це робить термос зручним для подорожей, кемпінгу, риболовлі та щоденного використання.
Завдяки якісній термоізоляції термос тривалий час зберігає температуру як гарячих, так і холодних напоїв.
Особливості
-
Антиковзні гумове покриття Soft Touch
-
Зручно тримати навіть у холоді або мокрими руками
-
Герметична глуха пробка з каналами для наливання в напівзакритому стані
-
Довше зберігає тепло та холод
-
Широке горло — зручно мити та наповнювати
-
Додаткова пластикова піала у комплекті
-
Основна кришка використовується як чашка
Підійде для
-
подорожей і туризму
-
кемпінгу та походів
-
риболовлі та полювання
-
роботи, школи, міста
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Об'єм | 1200 мл |
| Матеріал | неіржавка сталь марки 18/8, пластмаса, Soft — Touch |
| Температурний режим: | 6 годин +80 С, 12 годин +70 З, 24 години + 56 С |
| Колір | чорний |
| Вага | 615 м |
| Габарити: | 30,5 х 9 см |
| Об'єм великої чашки: | 300 мл |
| Об'єм малої чашки: | 180 мл |
| Ширина горловини: | 50 мл |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
ВІДЕО
ПРИМІТКА:
Не наповнюйте термос напоями, що містять тверді частинки або зважені. Якщо ви збираєтеся налити в термос заварені кавові зерна, чай, трав'янистий або інший подібний напій, попередньо відфільтруйте його, щоб усунути залишки кавової гущі, заварювання, інші можливі включення.
1. Відкрутіть кришку термоса, повертаючи її проти годинникової стрілки.
2. Перед першим використанням промийте термос теплою водою.
3. Налийте в термос гарячу або холодну воду, залежно від того, чи збираєтеся ви переносити в термосі гарячі або холодні напої відповідно. Залиште термос на 3-5 хвилин, потім вилийте з нього воду та налийте напій, який ви збираєтеся зберігати в термосі.
4. У разі наповнення термоса не наливайте напої до краю шийки колби. Залиште до краю шийки відстань не менш ніж 3 см.
5. Закрутіть термос корком і чашкою — кришкою.
ДОГЛЯД:
1. Ретельно мийте теплою водою та протирайте насухо кришки термоса.
2. Ретельно промивайте, не знімаючи, всі гумові ущільнювачі та місця їх прилягання.
3. Не мийте термос у посудомийній машині.
4. Не використовуйте розчинники, бензин, металеву мочалку, полірувальні або абразивні очисні засоби. Не застосовуйте препарати, що містять хлор.
5. Обережнобігати з кришками термоса.
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 1200 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ручка | Немає |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Кількість чашок | 2 |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Вага | 615 г |
| Ширина горловини | 50 мм |
- Ціна: 1 165 ₴











