Термокухоль з кришкою Tramp TRC-006 300 мл для кави або чаю відмінно підійде для використання в офісі. Ручка пластикова, ергономічна. Гуртка оснащена кришкою для того, щоб ваш напій був гарячим, як можна довше, а також силіконовою підставкою. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, з подвійними стінками.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Об'єм: | 300 мл |
| Матеріал: | нержавіюча сталь марки 18/8, товщина стінки 0,4 см |
| Колір: | сріблястий |
| Вага: | 172 г |
| Габарити: | висота 9 - 11,2 см, діаметр 8 см, ширина з ручкою 11 см |
| Габарити упаковки: | 11 х 12 х 9 см |
| Країна виробник: | Китай |
| Країна реєстрації бренду: | Естонія (Tramp) |
ВІДЕО
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Об`єм | 300 мл |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ручка | Є |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал зовнішньої стінки | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип посуду | Кружка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 172 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 202 ₴











